Vi har bandylag i de fleste årganger. Vil du begynne å spille bandy? Meld deg inn via www.mindrett.no eller les mer på http://ohil.no/klubben/medlemskap/

Har du spørsmål ta kontakt med oss på bandy@ohil.no

Kontaktpersoner ØHIL Bandy

ÅrgangRolleNavnEmailTelefon
Senior ALagleder/TrenerEivind Thorneeivind.thorne@hertz.no91832121
Senior AKamplederTrygve Trygstadtrygvere@online.no92861056
Senior ASpeakerTrond Eirheimtrond.eirheim@broadpark.no47396263
Senior BLaglederOle HansetOle.hanseth@ifi.uio.no95908509
1998/1999/2000LaglederChris Teslichris@tesli.info45836667
1998/1999/2000LaglederOle Christian Skredsvigolecs@online.no90021090
2001/2002LaglederAlexandra Østgaardaostgaard@gmail.com48097028
2003/2004LaglederBård Balemonradbale@gmail.com48012155
2003/2004LaglederPetter Breistølpetter@tindenprosjektledelse.no90020129
2005LaglederFinn Magne Prydzfmp@hjort.no99267996
2006LaglederSissel Margrethe Mathisensisselmm@gmail.com45800245
2007LaglederTrond Farstadtrond@farstad.nl92815839
2008LaglederMagnus Givingmagnus.giving@oslonye.no95238047
2009LaglederJon Erlend Dahlenjonerlenddahlen@hotmail.com
48168309
2010/2011KontaktpersonJon Erlend Dahlenjonerlenddahlen@hotmail.com48168309