Her finner du en oversikt over alle fotballagene i ØHIL:

Senior/Veteran
Ungdom 13-19 år
Barn 7-12 år gutter
Barn 7-12 år jenter

 

Seniorlagene

Årgangsansvarlige ØHIL fotball - Senior

ÅrgangNavnet på laget/eneÅrgangsansvarligEpostTlf
Kvinner senior
1 og 2 lag
KSABKjell Eivind Anderdalkjelleivindanderdal@gmail.com93030614
Kvinner senior 3Øvrevoll Hosle 3Olav Heltneoheltn@online.no95103276
Kvinner senior 7erØvrevoll Hosle kvi 7erNina Hønnåshagennina.honnashagen@gmail.com93425978
MennØvrevoll Hosle mennPreben Givingpreben.giving@gmail.com91900672
Veteran M40/M48/M55Øvrevoll HosleTerje Jansenterje@newmarketing.no90849740
Futsal / 8.div herrerØvrevoll HosleHenrik Hammerhphammer@me.com98046208

Ungdomslagene

Årgangsansvarlige ØHIL fotball Ungdom

ÅrgangNavnet på laget/eneÅrgangsansvarligEpostTlf
G2000G17Georg Harbitzresberg.harbitz@vikenfiber.no93480054
G2001G16Hanne MeldalHam@asd.dep.no41547875
G2002G15Alexander Behringeralexander.behringer@norges-bank.no90088219
G2003G14Michael Færdenmichael.faerden@gmail.com92224777
G2004G13Andreas Brunvollandreas@brunvoll.cc95102989
J2001J16 Lag 1 - 2Elisabeth Wahlelisabeth.wahl@gmail.com90517045
J2002J15Anette Aasenaaa94852020@gmail.com94852020
J2003J14 Lag 1 - 2Petter Hauge Breistølpetter@tindenprosjektledelse.no90020129
J2004J13 Lag 1 - 4Bjørn Naugbjorn.naug@norges-bank.no98868252
J19Øvrevoll Hosle J19Kirsten Vanbergkirstenvanberg@gmail.com95036480
G19Øvrevoll Hosle G19Ernst Meyerernstandremeyer@gmail.com97472029

Barn 7-12 gutter

Årgangsansvarlige ØHIL fotball - Barn gutter

ÅrgangNavnet på laget/eneSkoleÅrgangsansvarligEpostTlf
G2005G12 Lag 1 - 4GravCathrine Desprezcathrine.desprez@telenor.com99271027
G2005G12 Lag 5 - 10Eikeli/ HosleHalvor Qvalehalvor.qvale@gmail.com93466022
G2006G11 Lag 6 - 8EikeliTerje Gauselterje.gausel@gmail.com95171086
G2006G11 Lag 4 - 5HosleLars Preben Sørsdahllars.ohil@preben.no95772902
G2006G11 Lag 1 - 3GravNina E. Vinjenina.eriksen.vinje@gmail.com91705341
G2006G11 Lag 9GravAnne Mette Nygårdanne-mette.nygard@outlook.com99033855
G2007G10 Lag 8 - 10GravAnne Mette Nygårdanne-mette.nygard@outlook.com99033855
G2007G10 Lag 5 - 7EikeliEspen Knudsenek@bilia.no95868079
G2007G10 Lag 1 - 4HosleMorten Langnesmorten.langnes@gmail.com99571588
G2008G9 Lag 4 - 7HosleAnne Berit Rørlienanne.berit@rorlien.com90010061
G2008G9 Lag 12 - 14BekkestuaHilde Bay RianHilde.bay.rian@gabler.no41471892
G2008G9 Lag 1 - 3GravMorten Østbyemorten@truegroups.com40210025
G2008G9 Lag 8 - 11EikeliRonny Granlironny@rginvest.no41234569
G2009G8 Lag 13 - 14BekkestuaTom-Erik Valsøtomerikv@gmail.com93441138
G2009G8 Lag 5 - 8HosleChrister Grønvoldchrister.gronvold@gmail.com95982610
G2009G8 Lag 9 - 12EikeliRandi Kvåle Iversenrandi.kiversen@gmail.com99032853
G2009G8 Lag 1 - 4GravKristin Nessakristin.nessa@gmail.com97085771
G2010ikke seriespillBekkestuaMikkel H Aasmikkel.aas@gmail.com93455763
G2010ikke seriespillHosleAnn Nordbøann.nordbo@hotmail.com92087511
G2010ikke seriespillEikeliØivind Motrøenoivindmotroen@gmail.com91329928
G2010ikke seriespillGravGustav KJørrefjordkjorrefjord@gmail.com93214417

Barn 7-12 jenter

Årgangsansvarlige ØHIL fotball - Barn jenter

ÅrgangNavnet på laget/eneSkoleÅrgangsansvarligEpostTlf
J2005J12 Lag 1 - 2GravKathinka Fossum-Pienekpiene@gmail.com91766822
J2005J12 Lag 3 - 5Eikeli / HosleCecilie Steensensteensencecilie@gmail.com93050306
J2005J12 Lag 6GravElin Melbyelin.melby@gmail.com95207071
J2006J11 Lag 1GravElin Melbyelin.melby@gmail.com95207071
J2006J11 Lag 2 - 6Eikeli / HosleKarine Slørdahlkarine.slordahl@sbseating.com90728453
J2006J11 Lag 7 - 9JarAllan Andreassenallan@advicia.no90124630
J2007J10 Lag 3 - 5HosleSindre Prøschsindrep@yahoo.no98204783
J2007J10 Lag 6 - 7EikeliLisa Revheimlisa.revheim@gmail.com90939827
J2007J10 Lag 1 - 2GravLars Johansonlars@synlighet.no95204849
J2008J9 Lag 1 - 2GravIda Monclairidamonclair@mac.com90675145
J2008J9 Lag 3 - 5EikeliJannike KolrudJannike.kolrud@gmail.com92896707
J2008J9 Lag 6BekkestuaMichael Barrattmichael@tveterbarratt.com99157187
J2008ikke seriespillHosleTor Arne Bruvold Hansentorarne100@hotmail.com95203116
J2008J9 Lag 7JarKristina Tangeraaskristina.skogen@gmail.com92492771
J2009J8 Lag 9BekkestuaBørre JensenBorre.jensen@telenor.com90217901
J2009J8 Lag 4 - 6HosleKristin Rotevatn Nybergkrotevatn@gmail.com99168779
J2009J8 Lag 7 - 8EikeliHanne HestangenHanne.hestangen@pwc.com95260533
J2009J8 Lag 1 - 3GravKari RoaldKari_roald@hotmail.com92818250
J2010ikke seriespillBekkestua / GravGaute UM / Ole Chr Tangen gaute@gruminvest.no; gabelsgate@gmail.com
J2010ikke seriespillHosle / EikeliTanja SøsveenTanjaborchsosveen@gmail.com92256123