Her finner du en oversikt over alle fotballagene i ØHIL:

Senior/Veteran
Ungdom 13-19 år
Barn 7-12 år gutter
Barn 7-12 år jenter

 

Seniorlagene

Årgangsansvarlige ØHIL fotball - Senior

LagnavnŏrgangsansvarligEpostadresseTlf
Kvinner Senior 7erNina H›ønn†shagennina.honnashagen@gmail.com93425978
MennGeorg Dyngelandgeorg.dyngeland@hotmail.no99546863
Veteran M40/M48/M55Terje Jansenterje@newmarketing.no90849740
Kvinner CDag Horndag.anders.horn@gmail.com95103276
Kvinner Elite A - KEAMikkel Mø›rch Solliemikkel.ohil@gmail.com95000647
Kvinner Elite Utvikling - KEUAnette AasenAaa94852020@gmail.com94852020

Ungdomslagene

Årgangsansvarlige ØHIL fotball Ungdom

LagnavnÅrgangsansvarligEpostadresseTlf
Kvinner CDag Horndag.anders.horn@gmail.com95103276
G2000Georg Harbitzresberg.harbitz@vikenfiber.no93480054
G2001Hanne MeldalHam@asd.dep.no41547875
G2002Alexander Behringeralexander.behringer@norges-bank.no90088219
G2003Ida og Liseidanilsson11@outlook.com; liseik@online.no92224777
G2004Andreas Brunvollandreas@brunvoll.cc95102989
G2005Halvor Qvalehalvor.qvale@gmail.com93466022
J2003Fredrik Aarnesaarnesfredrik@gmail.com93444068
J2004Gustav Weiberg-AurdalGustav@innoco.no93457137
J2005Annette Ommundsenannommun@hotmail.com97036245
J19-1Anette AasenAaa94852020@gmail.com94852020
J19-2Jan MelbyJan.Melby@extrastiftelsen.no97507079
Menn juniorErnst Meyerernstandremeyer@gmail.com97472029

Barn 7-12 gutter

Årgangsansvarlige ØHIL fotball - Barn gutter

ŏrgangSkoleŏrgangsansvarligEpostadresseTlf
G2006Eikeli/ HosleLars Preben Sø›rsdahllars.ohil@preben.no95772902
G2006GravBritt Kjersti Lundbrittkjersti@gmail.com91170856
G2007AlleMorten Langnesmorten.langnes@gmail.com99571588
G2008HosleAnne Berit R›ørlienanne.berit@rorlien.com90010061
G2008BekkestuaNiki Oberprielernikolaus@oberprieler.com41595213
G2008GravHedvig Voldvogvold@online.no41218174
G2008EikeliRonny Granlironny@rginvest.no41234569
G2009BekkestuaTom-Erik Vals›tomerikv@gmail.com93441138
G2009HosleChrister Grø›nvoldchrister.gronvold@gmail.com95982610
G2009EikeliRandi Kvå†le Iversenrandi.kiversen@gmail.com99032853
G2009GravKristin Nessakristin.nessa@gmail.com97085771
G2010BekkestuaMikkel Hovden Aasmikkel.aas@gmail.com93455763
G2010HosleAnn Nordb›ann.nordbo@hotmail.com92087511
G2010Eikeli؝ivind Motr›øenoivindmotroen@gmail.com91329928
G2010GravGustav Kjø›rrefjordkjorrefjord@gmail.com93214417
G2011BekkestuaMangler
G2011EikeliSylvelin Aadlandsylvisvas@gmail.com97518379
G2011GravEirik Lindsetheirik.lindseth@gmail.com99617227
G2011HosleFrode Halvorsenfrode.halvorsen@edrmedeso.com

Barn 7-12 jenter

Årgangsansvarlige ØHIL fotball - Barn jenter

ÅrgangSkoleÅrgangsansvarligEpostadresseTlf
J2006GravElin Melbyelin.melby@gmail.com95207071
J2006Eikeli/ HosleKarine Sl›rdahlkarine.slordahl@flokk.com90728453
J2006JarAllan Andreassenallan@advicia.no90124630
J2007AlleLisa Revheimlisa.revheim@gmail.com90939827
J2008GravIda Monclairidamonclair@mac.com90675145
J2008EikeliJannike KolrudJannike.kolrud@gmail.com92896707
J2008BekkestuaMichael Barrattmichael@tveterbarratt.com99157187
J2008HosleThomas Wathnethomas.wathne@gmail.com93066177
J2008JarMailiz de Ramecourtmegmailiz@icloud.com45463534
J2009BekkestuaB›ørre JensenBorre.jensen@telenor.com90217901
J2009HosleKristin Rotevatn Nybergkrotevatn@gmail.com99168779
J2009EikeliHanne Hestangenhannehestangen@gmail.com95260533
J2009GravKari RoaldKari_roald@hotmail.com92818250
J2010Bekkestua/GravOle Chr Tangengabelsgate@gmail.com91791037
J2010Hosle/ EikeliTanja Borchgrevink S›sveenTanjaborchsosveen@gmail.com92256123
J2011Eikeli/ HosleSindre Prø›schsindrep@yahoo.no98204783
J2011GravKanwal Sulemankanwal_suleman@hotmail.com90757529