Vi har bandylag i de fleste årganger. Vil du begynne å spille bandy? Meld deg inn via www.mindrett.no eller les mer på https://ohil.no/klubben/medlemskap/

Har du spørsmål ta kontakt med oss på bandy@ohil.no

Kontaktpersoner ØHIL Bandy

ÅrgangRolleNavnEmailTelefon
Senior ALagleder/TrenerEivind Thorneeivind.thorne@hertz.no91832121
Senior AKamplederTrygve Trygstadtrygvere@online.no92861056
Senior BLaglederOle HansetOle.hanseth@ifi.uio.no95908509
Junior
1999/2000/2001
LaglederOle Christian Skredsvigolecs@online.no90021090
Gutt
2002/2003
LaglederLasse Hermansenlassehermansen@hotmail.com93661929
Smågutt
2004/2005
LaglederFinn Magne Prydzfmp@hjort.no99267996
Lillegutt
2006
LaglederSissel Margrethe Mathisensisselmm@gmail.com45800245
Lillegutt
2007
LaglederTrond Farstadtrond@farstad.nl92815839
Knøtt
2008
LaglederMagnus Givingmagnus.giving@oslonye.no95238047
Knøtt
2009
LaglederJon Erlend Dahlenjonerlenddahlen@hotmail.com
48168309
Knøtt 2010KontaktpersonKristoffer Gaustadkristoffer.gaustad@kid.oslo.kommune.no91786634
Bandyskolen 2011/2012Kontaktpersonbandy@ohil.no